Душан Влахович попиля Специя за победа на Фиорентина

1314 0

Душан Влахович се развихри при победата на Фиорентина срещу Специя с 3:0 в мач от 11-тия кръг на Серия А. Сръбският нападател вкара и трите попадения, за да донесе три точки на "виола" и да помогне на тима да запази седмото си място.

В 44-ата минута съдията отсъди дузпа за Фиорентина, която Влахович реализира. В 62-ата минута нападателят засече центриране в наказателното поле и удвои резултата. В 74-ата минута сърбинът оформи своя хеттрик, като не остави шансове на вратаря.

Така Фиорентина има 18 точки, с което се изравни с Лацио, но има по-лоша голова разлика. Специя остава в зоната на изпадащите, като има едва 8 спечелени точки.