Интер спечели срещу Удинезе у дома и остана трети в Серия А

1153 0

Интер записа важна победа над Удинезе с 2:0 в мач от Серия А. Големият герой за "нерадзурите" беше Хоакин Кореа, който вкара и двата гола и донесе победата на миланския гранд. Така Интер запазва третото място в класирането.

Първото попадение в срещата дойде в 60-ата минута, когато Кореа направи страхотна солова акция и не остави шансове за противниковата отбрана. 8 минути по-късно Дъмфрайс изведе Кореа на стрелкова позиция и последният не сгреши за 2:0.

В 82-ата минута Удинезе можеше да върне едно попадение, когато Жерар Деулофеу отбеляза. Голът обаче не беше зачетен поради засада. Така Интер е на трето място в класирането с 28 точки, а Удинезе има 11 и е на 14-то място.