За 90 минути: Ерлинг Холанд изрита въздуха, прегази Мануел Нойер и зарадва фен на Борусия Дортмунд (ВИДЕО)

8186 0

Борусия Дортмунд за пореден път не успя да се справи с Байерн Мюнхен и загуби финала за Суперкупата на Германия с 1:3 във вчерашния ден (17 август).

Младата суперзвезда на "жълто-черните" Ерлинг Холанд не отбеляза гол в тази среща, като веднъж негово попадение във вратата на Мануел Нойер бе отменено правилно заради засада.

Все пак 21-годишният нападател бе доста емоционален в течение на всичките 90 минути от финала и на няколко пъти попадна в обективите на камерите със свои изпълнения.

При първото попадение на Роберт Левандовски Холанд не успя да сдържи яда си и изрита въздуха в раздразнението си. Малко по-късно той се опита да прегази вратаря на баварците за една висока топка, а след края на срещата, въпреки негативния резултат, Ерлинг намери време и сили да прескочи загражденията, да се качи на трибуните и да подари своята фланелка на фен на Борусия Дортмунд.