Сблъсък на гиганти тяло в тяло: Холанд срещу Упамекано с неочакван край (ВИДЕО)

6185 0

Борусия Дортмунд спечели Купата на Германия, след като във финала надделя с категоричното 4:1 над РБ Лайпциг. В герои за своя тим се превърнаха двамата най-желани футболисти на Дортмунд - младите Джейдън Санчо и Ерлинг Холанд.

Играчите реализираха по две попадения и гарантираха успеха за своя отбор. Още след първото полувреме резултатът бе класически - 3:0 за Дортмунд, като Санчо се бе разписал два пъти. Голът на Холанд от първата част обаче бе по-впечатляващ.

Норвежкият централен нападател се слави със своята физика, но в тази среща имаше повече от достоен съперник - бранителят на "биковете" Дайот Упамекано. Двамата влязоха в гигантски физически сблъсък, но Холанд излезе категоричен победител от него, а след това дори успя и да се ориентира бързо и да вкара гол. Вижте страхотното му изпълнение във видеото по-долу.

А как отношенията между Борусия Дортмунд и РБ Лайпциг са се затоплили?