Байерн Мюнхен смаза Бохум, Хари Кейн не спира да вилнее в Германия (ВИДЕО)

3264 0

Байерн Мюнхен разгроми като домакин Бохум със 7:0 в мач от 5-ия кръг на немската Бундеслига!

Началото на головата фиеста бе дадено от Ерик Максим Чупо-Мотинг, който засече успореден на голлинията пас още в четвъртата минута.

Десет по-късно Хари Кейн удвои аванса на баварците с диагонален удар, а след половин час игра Матайс де Лихт се разписа с глава за 3:0 след центриране на Кимих от корнер.

В 38-ата минута Лерой Сане покачи на 4:0, след като бе изведен от Кейн сам срещу вратаря. В 54-тата Байерн получи дузпа за игра с ръка, която бе реализирана от Хари Кейн.

Матис Тел направи 6:0 в 81-вата минута, а головото подаване отново бе дело на Кейн! Бившият нападател на Тотнъм оформи крайното 7:0 в 89-ата, а по този начин записа и първия си хеттрик с екипа на баварците!

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Марко Ройс спаси Борусия Дортмунд, Тимо Вернер - РБ Лайпциг! (ВИДЕО)