След драмата срещу Реал: ПСЖ громи в Лига 1 (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

1748 0

ПСЖ се съвзе от краха срещу Реал Мадрид в осминафиналите на Шампионска лига и записа убедителен успех в среща от 28-ия кръг на френското футболно първенство.

"Принцовете се наложиха убедително като домакини с 3:0 срещу Бордо. Грандът от Париж стартира в мача със звездно нападение съставено от Килиан Мбапе, Лионел Меси и Неймар.

Именно Мбапе откри резултата в 24-ата минута, реализирайки след мощен шут с десния крак, асистенция за гола бе на Вайналдум.

В 52-ата минута Неймар удвои преднината на домакините след асистенция на Хакими. Класиката оформи Леандро Паредес в 61-ата минута. Меси участва и в трите голови атаки.

ПСЖ е убедителен лидер в таблицата на френския шампионат с 65 точки от 28 мача, Бордо е на последната позиция в таблицата с 22 пункта.

Междувременно ПСЖ скоро може да има нов треньор!