ПСЖ смаза от бой слабак във френската Лига 1, три хеттрика от Меси, Неймар и Мбапе (ВИДЕО)

21843 0

Късно снощи френският гранд ПСЖ победи като гост Клермон с 6:1 в мач от 31-ия кръг на Лига 1 и събра актив от 71 точки - 15 повече от втория Рен.

По три гола за убедителния успех отбелязаха Килиан Мбапе и Неймар, а Лионел Меси се отчете с хеттрик от асистенции, като веднъж негово попадение с глава бе отменено заради засада в хода на атаката!

Началото на головата фиеста бе дадено още в 6-ата минута, когато Неймар откри резултата, а Мбапе покачи на 2:0 в 19-ата. Домакините от Клермон, които са на 17-о място в класирането, намалиха изоставането си 240 секунди преди края на първото полувреме, но това само ядоса тимът на Маурисио Почетино, който след почивката наниза 4 безответни гола...

Важно е да се отбележи, че Серхио Рамос стартира като титуляр и изкара пълни 90 минути на терена!

Клермон 1:6 ПСЖ (пълен репортаж):