ПСЖ - Монпелие по ТВ: В колко часа и къде да гледаме мача от френската Лига 1?

2576 0

Тази вечер (13 август) френският гранд ПСЖ посреща тима на Монпелие на свой терен в мач от втория кръг на Лига 1 за сезон 2022/23!

Преди седмица (6 август) Кристоф Галтие дебютира с убедителна победа начело на парижани - 5:0 при гостуването на Клермон. Тогава Лионел Меси се отчете с два гола и асистенция, а Неймар също бе на висота - гол и три асистенции.

Монпелие стартира новата кампания във Франция с труден домакински успех срещу Троа - 3:2. Още до 17-ата минута резултатът бе 2:2, а победното попадение падна десет минути преди края на втората част и бе дело на Тежи Савание.

През сезон 2021/22 ПСЖ на два пъти победи този противник - първо с 2:0 на 25 септември, а след това с 4:0 на 14 май.

Двубоят на "Парк де Пренс" ще стартира в 22:00 часа българско време и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Diema Sport 3"!