Марко Верати побесня и нападна рефера на Реймс - ПСЖ: Тренираме цяла седмица, за да ни пре**ат така?

1526 0

Звездата на ПСЖ - Марко Верати, е побеснял и отправил сериозни критики към рефера Пиер Гюст, който изгони Серхио Рамос по време на равенството 0-0 срещу Реймс в събота (8 октомври).

Камерите на телевизията, която предава мача - "Canal +", са успели да хванат Верати в тунела по време на почивката и се твърди, че италианецът е казал следното:

"Ако реферът прави това нарочно, не е никак окей. Тренираме цяла седмица, мъчим се, за да ни пре**ат по този начин? Съжалявам... Тези хора са луди", каза Верати.

Рамос получи жълт картон за опасно влизане в 40-ата минута на мача от Лига 1. След това обаче реферът изненадващо му показа директен червен картон заради непристойна реплика на испанеца.