Играч на Реймс разкри как триото Меси-Неймар-Мбапе издъни ПСЖ срещу тях


Играч на Реймс разкри как триото Меси-Неймар-Мбапе издъни ПСЖ срещу тях
Снимка: Getty Images

2172 0

Защитникът на Рейсм Юнис Абделхамид обясни защо тимът не се затрудни много срещу Пари Сен Жермен в мача срещу тях в 20-ия кръг на Лига 1. Двубоят завърши с равенство 1:1.

"Беше лесно да се измъкне топката от защитата, защото атакуващата тройка на ПСЖ не участва в защита. Знаехме, че ако преминем тази първа линия, тези играчи вече няма да участват в колективната отбрана", разкри французинът, цитиран от "Get French Football News".

"Работихме върху това. Искахме да се възползваме от това и успяхме да го направим. Ето защо създадохме толкова много положения", допълни Абделхамид.

Тройката в атака за парижани в този мач беше в състав Лионел Меси, Килиан Мбапе и Неймар. А ето как Неймар впечатли Мбапе в този мач.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички