Как Неймар впечатли Мбапе с гол - накара го да го огледа от глава до пети (ВИДЕО)

2875 0

Френският шампион ПСЖ допусна трета издънка в последните си четири двубоя в Лига 1, като завърши наравно 1:1 с Реймс. По този начин преднината на върха за парижани остава три точка - Ланс е най-близо до тях с 45 пункта.

В мача срещу Реймс звездната селекция на Кристоф Галтие успя да поведе в резултата през второто полувреме именно чрез Неймар. Бразилецът се ориентира след рикошет, грабна топката и демонстрира техниката си срещу противниковия вратар на малко пространство, след което вкара на вече опразнената врата.

По-малко от десет минути след това обаче Марко Верати си изкара безумен червен картон. С над половин час игра до края Реймс имаше своите шансове, като грабна един такъв в шестата минута от добавеното време чрез Фоларин Балогун.

Килиан Мбапе и Лионел Меси останаха до края, но вече бе твърде късно за нов гол. Неймар напусна като резерва. Любопитен момент именно с негово участие от преди старта на двубоя пък набира популярност в социалните мрежи.

На него се вижда как изпълнява отлично пряк свободен удар, а Мбапе остава силно впечатлен от този момент. Вижте гола и реакцията от Килиан - във видеото по-долу. Погледнете и кадри как 10 от ПСЖ изпуснаха Реймс след глупав червен картон на Верати (ВИДЕО).