Агентът на Кристиано Роналдо урежда негов сънародник в ПСЖ


Агентът на Кристиано Роналдо урежда негов сънародник в ПСЖ
Снимка: Getty Images

2080 0

ПСЖ е поредният европейски гранд, който е пожелал услугите на звездата на Атлетико Мадрид - Жоао Феликс, съобщава испанското издание "Relevo".

Според информацията - агентът на Феликс - Жорже Мендеш, който представлява и големия Кристиано Роналдо, ще има за цел да води преговорите лично с управата на парижани, като ще опита да защити максимално интересите на своя известен клиент.

Има най-различни информации, че младият португалец не се разбира никак добре с мениджъра на "дюшекчиите" - Диего Симеоне, като е крайно недоволен от игровите минути, които получава през сезона. 

Към момента Феликс има освобождаваща клауза на стойност 350 милиона евро. Управата на Атлетико обаче е склонна да се раздели с футболиста за сумата от 130 милиона, което най-вероятно е музика за ушите за парижани.

ПСЖ вече има убийствено трио в атака, водено от Лионел Меси, Неймар и Мбапе. Можем само да си представим колко по-страховито ще изглеждат парижани и с Жоао Феликс към този елитен микс.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

ВИЖТЕ ОЩЕ: ПСЖ ще се бори с други европейски грандове за звезда на Интер.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички