Неймар и Кавани носят 13-та победа на ПСЖ

Снимка: Gulliver/GettyImages

1223 0

Отборът на ПСЖ продължава похода си към титлата в Лига 1. Парижани се наложиха с 2:0 в домакинството си на Троа.

С тази победа играчите на Унай Емери имат 41 точки на първото място, с 10 пред втория Олимпик Марсилия.

През първата част Единстон Кавани изпусна дузпа за своя тим, но след почивката поправи грешката си. Първо Неймар даде аванс на тима след 73' игра, когато пое топката пред наказателното поле и с удар от разстояние по диагонала откри. В последната минута на редовното време Ней получи от ляво и видя нахлуващия на скорост Кавани, като му подаде в точния момент. Уругваецът нямаше никакъв проблем да прати топката неспасяемо в мрежата.