Златан Ибрахимович защити Уейн Рууни в скандала с Кристиано Роналдо


Златан Ибрахимович защити Уейн Рууни в скандала с Кристиано Роналдо
Снимка: Getty Images

10950 0

Един от най-добрите и ексцентрични нападатели през последните 10 години - Златан Ибрахимович не остана мълчалив по темата Кристиано Роналдо - Манчестър Юнайтед. Футболистът на Милан, който лекува контузия на коляното от няколко месеца скочи да защитава Уейн Рууни. Повод за това стана "атаката" от CR7 по посока бившия футболист на "червените дяволи", като в интервюто си с Пиърс Морган го нарече "плъх". 

" Който и да е играл с Уейн Рууни е щастлив човек, защото той е играч, който прави всички около себе си по-добри. Когато Рууни игра с Кристиано Роналдо, цялата работа бе вършена от него, а Роналдо просто обираше славата от головете.", коментира Ибрахимович в интервю. 

Скандалните разкрития на португалската мегазвезда от последните дни буквално разделиха футболната общественост на две, а информациите към момента са, че Манчестър Юнайтед ще съди Кристиано Роналдо заради интервюто.

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички