Във Фулъм останаха бесни след втория гол на Манчестър Сити (ВИДЕО)

1112 0

Манчестър Сити се опитва да продължи безупречната си серия от началото на сезона във Висшата лига, като този път съперник е лондонският Фулъм. Отборът на Марко Силва обаче оказа завидна съпротива на "Етихад" и до края на първото полувреме резултатът бе 1:1.

В добавеното време на първите 45 минути обаче се стигна до много спорен момент, след който Сити поведе в резултата с 2:1. А от Фулъм останаха изключително недоволни.

След корнер Аке стреля с глава, а Аканджи бе в положение на засада, като прескочи топката при ситуацията. Топката влезе в мрежата, като имаше огромни претенции, че именно Аканджи е е попречил на Лено да реагира. След ВАР обаче Майкъл Оливър зачете попадението, а протестите продължиха и след това.