6503 0

Полузащитникът Мойсес Кайседо подобри трансферния рекорд на Висшата лига, след като преди дни премина в Челси срещу 115 милиона паунда. Снощи той дебютира за "сините" в мача срещу Уест Хем, загубен с 1:3, но дебютът му се превърна в кошмар.

Еквадорецът допусна не една грешка на терена, след като влезе в игра 30 минути преди края на редовното време. По-лошото обаче се случи в 94-ата минута, когато след негова намеса срещу Емерсон Памиери съдията даде дузпа за "чуковете". Резултатът беше 1:2 в полза на Уест Хем.

Лукас Пакета не сгреши от бялата точка и направи резултата 3:1 в полза на своя тим, въпреки че Челси беше с човек повече на терена.

Представянето на Кайседо стана повод за злобни шеги от страна на фенове на Ливърпул, които не са му простили, че избра "сините" пред мърсисайдци. "След това представяне на Кайседо за 115 милиона паунда аз и феновете на Ливърпул спим спокойно тази вечер", написа един от тях в Туитър. А ето защо Ромео Лавиа избра Челси пред Ливърпул.