2382 0

Севиля победи Ливърпул с 2:1 в контролен мач, който се игра на стадион "Фенуей Парк" в Бостън. Нолито даде преднина на андалуския тим в 37-ата минута, но Дивок Ориги възстанови равенството малко преди сигнала за край на първото полувреме.

В 76-ата минута Севиля остана с човек по-малко, след като директен червен картон получи Жорис Няньон. Испанците обаче съумяха да стигнат до победен гол, автор на който стана Алехандро Посо в 90-ата минута.

Малко по-рано европейският клубен шампион загуби и срещу Борусия (Дортмунд) в своята предсезонна подготовка в САЩ. А коя звезда на мърсисайдци отказа грубо на Барселона това лято вижте в този материал.