Три поредни загуби във Висшата лига и още толкова от Астън Вила: Тотнъм се срива (ВИДЕО)

746 0

Кризата в Тотнъм продължава и “шпорите” поведоха и загубиха за трети пореден път. Днес възпитаниците на Постекоглу имаха преднина у дома срещу Астън Вила, но паднаха с 1:2.

В герои за бирмингамци се превърнаха Торес (45+7’) и Уоткинс (61’), а Ло Селсо бе открил още в 22’. И късметът днес не улесни домакините, които завършиха с две отменени попадения на Сон. 120 секунди след гола на аржентинеца ВАР отмени такъв на Уоткинс.

Астън Вила успя да победи за трети пореден път съперника си във Висшата лига в рамките на една календарна година. След тази победа насред Лондон - бирмингамци изпревариха днешния си съперник във временното класиране.

Възпитаниците на Емери са четвърти с 28 пункта, а с 2 по-малко за столичани. Поредната лоша новина за тях е контузията на Бентанкур, напуснал принудително в 32-ата минута.

Следете всичко най-интересно от Висшата лига със SportLive.bg!