Тотнъм успя да победи 10 от Уотфорд

1098 0

Тотнъм победи Уотфорд като гост с 2:1 в мач от 19-я кръг на Висшата лига.

В 17-ата Ерик Ламела изведе Тотнъм напред след грешка в отбрана за Уотфорд. Две минути по-рано Уотфорд не успя да открие резултата след добрата намеса на защитник на гостите.

Домакините успяха да изравнят в края на полувремето, след като в 41-ата минута Одион Игало направи резултата 1:1.

Домакините останаха с човек по-малко в 63-ата минута, след грубо влизане на Натан Аке в краката на съперник.

В 89-ата минута Кийрън Трипиер намери Хюн-Мин Сон, който с точен удар донесе победата на Тотнъм с 2:1.

Уотфорд бе в серия от пет поредни двубоя без поражение във Висшата лига.

С успеха Тотнъм излезе на трето място във временното класиране с 35 точки. Съставът на Уотфорд остава с 29 точки на седмата позиция във временното класиране.