Суперкомпютър изчисли класирането във Висшата лига

4728 0

Този уикенд стартира новият сезон във Висшата лига, в който Ливърпул ще опита да защити титлата си. По традиция в Англия представят как би завършило първенството след изчисления на суперкомпютър.

Изследването от публикувано от TalkSport, като според изданието ще има разместване в топ 4, а също така отборите, които си спечелиха промоция през тази година ще се върнат в Чемпиъншип.

Освен това мърсисайдци няма да защитят титлата си, а на първото място ще се завърне Манчестър Сити. Лидерът по трансфери - Челси, пък ще завърши на трето място.

Топ 4 според прогнозата: 1. Манчестър Сити 2. Ливърпул 3. Челси 4. Манчестър Юнайтед

Изпадащи: Фулъм, Уест Хям и Уест Бромич.

А какви големи промени предстоят и в употребата на ВАР - вижте в този материал.