СНИМКА: Марсиал показа раната, която е получил в дербито

1550 0

Нападателят на Манчестър Юнайтед Антони Марсиал показа контузията, която е получил по време на дербито с Манчестър Сити снощи (2:0). Французинът беше титуляр за "червените дяволи" и бе заменен в 78-ата минута от Скот Мактоминей. Преди това обаче Марсиал успя да вкара на Сити в 30-ата минута.

След мача нападателят записа видео на своята рана на крака, получена след съприкосновение с неназован играч на съперника. Марсиал публикува видеото в Instagram.

С победата Манчестър Юнайтед събра 45 точки и се изкачи до петото място в класирането във Висшата лига. През сезона дотук французинът има 34 мача във всички турнири, в които е вкарал 16 гола и е направил 5 асистенции.