След близо 100 дни: Звезда на Ливърпул се върна към головете срещу германци (ВИДЕО)

5207 0

Уругвайската звезда на Ливърпул - Дарвин Нунес, вкара първо попадение в официален мач от април месец насам. За последно той се бе разписвал за разгромен успех над Лийдс с 6:1 на 17.04.2023 г.

Завръщането на стрелеца

В сряда обаче той вкара на германския Карлсруе, срещу който мърсисайдци се изправиха в първа контрола през лятото. Двубоят се изигра на съоръжението на съперника, а възпитаниците на Клоп не успяха да запазят аванса до почивката.

На практика уругваецът вкара след по-малко от 180 секунди след грешка на "сините" в защита. Те обаче отговориха чрез Щиндл в 39-тата минута.

Припомняме ви, че Нунес завърши контузен изминалия сезон и след двубоя с Лийдс не бе успявал да се разпише в пет срещи.

Междувременно следете всички трансфери през лятото със SportLive.bg!