Скандал! Съдия удари с лакът играч на Ливърпул по време на дербито с Арсенал (ВИДЕО)

2897 0

Изключително скандален и любопитен момент имаше по време на двубоя между Ливърпул и Арсенал във Висшата лига. Двата отбора не се победиха, като завършиха 2:2, въпреки че "артилеристите" имаха преднина от 2 гола. По този начин мърсисайдци успяха да завържат битката за титлата още повече.

Позволи ли си реферът да удари Робъртсън?

На полувремето се стигна до голям скандал, след като един от страничните съдии на срещата удари с лакът футболиста на Ливърпул Андрю Робъртсън.

В социалните мрежи вече има видео, на което се вижда как съдията първо поглежда към левия бек на Ливърпул и след това си вдига ръката към лицето му, като кадрите показват, че има и удар. Робъртсън е получил и жълт картон на полувремето, като не се знае каква е причината за това.

А Джейми Карагър, работещ като коментатор за Sky Sports, бързо заяви, че Робъртсън е бил "ударен с лакът" от помощник рефера. Той написа в Twitter: "Лакът на страничния съдия срещу Робъртсън!“ Телевизионните повторения изглежда показват, че Хацидакис удря крайния защитник.