Прокоба ли преследва Тотнъм? Отборът губи точки в пети пореден мач, в който води (ВИДЕО)

1863 0

Тотнъм успя да загуби и домакинството си на Уест Хям от 15-ия кръг във Висшата лига! "Шпорите" отстъпиха с 1:2 след болезнен обрат през втората част.

Това се случва за пети пореден път в последно време на елитния местен тим и така той сътвори немислимото - превърна се в първия отбор от Висшата лига, който губи точки в 5 поредни двубоя, в които повежда с 1:0 (четири загуби и едно равенство).

Днес развоят бе абсолютно същият, след като Ромеро даде преднина на домакините след само 11 минути игра. През втората част "чуковете" се активизираха и чрез Боуен (52') и Уорд-Праус (74') стигнаха до пълния обрат.

Това означава, че "шпорите" не успяха да се възползват от провала на Нюкасъл в Ливърпул и да дръпнат на "свраките" с 4 точки на пето място във временното класиране.

Задачата пред Тотнъм става още по-трудна, защото след три дни ще приеме у дома именно Нюкасъл в директен сблъсък за челните места. Деветият Уест Хям пък ще гостува на Фулъм. След успеха "чуковете" събраха 24 точки за девето място.

Вижте на какъв пропуск и ужасяващ финт станаха свидетели феновете на Висшата лига в четвъртък вечер!