Нереална четвъртък вечер във Висшата лига: Кошмарен финт и невиждан пропуск забавляват феновете (ВИДЕО)

6340 0

Две срещи от междинния кръг във Висшата лига бяха насрочени за четвъртък вечер и те позабавляваха феновете по цял свят. В първия двубой Евертън успя да се измъкне от зоната на изпадащите, след като разби с 3:0 един от представителите на Англия в Шампионска лига - Нюкасъл.

Рядко се вижда нещо подобно

Срещата обаче не премина без куриозни моменти, а "карамелите" реализираха и трите си попадения в заключителните минути на срещата. Още в 40-ата пък бе пропилян сигурен гол - след статично положение и последвало разбъркване в наказателното поле Калвърт - Люин пое кълбото и без да губи време го прати чак в трибуните...

Не по-малко фрапантен бе опитът на Хойберг да излъже Курт Зума пред съперниковото поле на "чуковете". Датският национал бързо обиколи социалните мрежи с опита си, който вероятно ще бъде даван за пример "как не се прави".

Следете всичко най-интересно от Висшата лига със SportLive.bg!