Подозират, че Гилфи Сигурдсон е бил арестуваният футболист, съпругата му отрича


Подозират, че Гилфи Сигурдсон е бил арестуваният футболист, съпругата му отрича
Снимка: Guliver/GettyImages

5470 0

Медиите във Великобритнаия подозират, че арестуваният футболист от Евертън, който беше обвинен в сексуално посегателство над малолетни момичета, е атакуващият полузащитник Гилфи Сигурдсон.

От полицията в Манчестър разкриха, че играчът е на 31 години и е женен. На тези критерии отговарят Фабиан Делф и Гилфи Сигурдсон. Делф обаче игра в контролата на 17 юли срещу Блекбърн, ден след задържането на въпросния човек.

Съпругата на Сигурдсон Александра Иварсдотир обаче отрече той да е бил арестуван. От Евертън заявиха, че футболистът е отстранен от първия тим, докато се води разследването по случая.

Повече по случая прочетете тук.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички