Почитателите на Челси изтръпнаха: Сесар Аспиликуета бе нокаутиран ужасяващо (ВИДЕО)

3197 0

Лидерът на Челси - Сесар Аспиликуета, получи много сериозен удар в главата по време на домакинския мач на "сините" срещу Саутхямптън във Висшата лига.

В 74-ата минута Секу Мара от отбора на "светците" опита атрактивен удар със задна ножица, но вместо да намери топката той засече главата на Аспиликуета. Капитанът на "сините" веднага се свлече на земята, а медицинският екип на лондончани излезе на терена веднага.

На Аспиликуета му бе оказана моментална медицинска помощ. Играта бе прекъсната за около десетина минутки, а 33-годишния футболист бе обездвижен и изнесен на носилка.

Video edited on Kapwing

В крайна сметка "сините" загубиха мача с минималното 1:0 след феноменалното изпълнение от пряк свободен удар на Джеймс Уърд-Праус.