Ново дъно за Арсенал - най-слаб старт на сезона за 66 години


Ново дъно за Арсенал - най-слаб старт на сезона за 66 години
Снимка: Getty Images

976 0

Арсенал записа най-слабия си старт на сезона от 66 години насам след разгромното поражение от Манчестър Сити с 0:5 в третия кръг на Висшата лига на Англия. Възпитаниците на Микел Артета имат 3 загуби и все още нямат отбелязан гол през настоящата кампания.

За последен път Арсенал започна с три загуби през сезон 1954/55. Тогава "топчиите" загубиха от Нюкасъл с 1:3, от Евертън с 0:1 и от Уест Бромич с 1:3. След края на този сезон Арсенал се класира на 9 място.

За трите си мача през сезон 2021/22 Арсенал допусна 9 гола и в момента е на последно място в класирането. В следващия кръг лондончани играят у дома срещу новака Норич Сити и ще търсят първи голове и точки през сезона.

А голямата звезда на Арсенал се готви да напусне клуба.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички