Младият вратар на Арсенал, станал грешник срещу Манчестър Сити - Рунарсон, изтри профила си заради обиди

1981 0

Арсенал записа пореден разочароващ резултат през кампанията, като загуби с 1:4 от Манчестър Сити в четвъртфинален сблъсък в Купата на Лигата. На вратата на "артилеристите" бе 25-годишният исландец Рунар Рунарсон, който се отличи с добри изяви, но и с груби грешки.

Именно една от тях доведе до попадение за Рияд Марез директно от пряк свободен удар. Това се случи в 54-ата минута, а този гол бе ключов, тъй като "гражданите" отново излязоха напред в резултата - 2:1. Изстрелът на алжиреца не бе никак труден, но въпреки това Рунарсон изби топката в собствената си врата.

Оказва се, че след тази грешки към него са заваляли множество обиди и нападки, което дори го е принудило да изтрие личния си профил в социалната мрежа "Туитър". А въпреки кошмарната форма на Арсенал Гуардиола вярва, че уволнение на Артета би било грешка.