Ливърпул удари Фулъм с минимална победа и без да блести (ВИДЕО)

1783 0

Ливърпул постигна важен успех с минималното 1:0 над Фулъм у дома на "Анфийлд". Единственото попадение в мача бе реализирано от Мохамед Салах, който бе точен от дузпа в 39-ата минута.

Срещата започна чудесно за "червените". В 18-ата минута Мохамед Салах можеше да вкара, но неговият удар премина на сантиметри от напречната греда и се озова в аут. Египтянинът обаче се поправи 20 минути по-късно, като съумя да вкара от дузпа, за да вкара единствения гол в срещата.

Последва второ полувреме изпълнено с голямо тактическо надлъгване и сериозни голови положения липсваха. Фулъм обаче можеше да развали празника на мърсисайдци в добавеното време на второто полувреме, но удар на Боби Рийд мина над напречната греда.

С победата Ливърпул вече има 59 точки и се намира на петата позиция в класирането, като има 4 по-малко от четвъртия Манчестър Юнайтед. Фулъм пък е десети с 45 пункта.