Клоп недоволен от песен на феновете на Ливърпул: Попречила срещу Тотнъм

3612 0

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп отправи любопитен призив към привържениците на клуба. Германският специалист помоли феновете да спрат да пеят името му. Това се случи след инфарктната победа за мърсисайдци над "шпорите" с 4:3.

Привържениците изразиха подкрепата си към Клоп чрез мелодията на песента на "Бийтълс" - "Чувствам се добре". Те обаче избързаха, след като любимците им поведоха с 3:0 през първото полувреме и явно на трибуните си помислиха, че мачът е прикючил.

"3:0 не е резултат за сензационна атмосфера. Горе-долу всеки се обърка, всеки. Моята песен - не я пейте. Ако искате да я пеете, пейте след мача в бара или където и да е. Защото почти затваряме мача, водим с 3:0 след 15 минути и започват да пеят "Толкова съм радостен, че Юрген е "червен".

Още тогава си помислих - нищо не е приключило. Така че ще бъде много добре, ако оставите това за по-късно" - сподели опитният германски специалист. Междувременно ФА ще разследва Клоп заради избухването срещу съдията и може да закази.