Лестър надви Норич, успех за Евертън (РЕЗУЛТАТИ)

1030 0

Лестър победи като гост Норич Сити с 2:1 в мач от третия кръг на английската Висша лига. "Лисиците" поведоха още в 8-ата минута, когато Джейми Варди с мощен удар откри резултата в срещата. Отново той в 30-ата минута беше близо до попадение.

В 43-ата минута Норич изравни чрез Теему Пуки, който беше точен от дузпа. В 76-ата минута Лестър отново поведе, като Варди върна топката към Марк Олбрайтън, който прати топката в долния ляв ъгъл.

В 81-ата минута Кени МакКлийн вкара втори гол за Норич, но той беше отменен поради засада. С победата си Лестър се изкачи на осмо място с актив от 6 точки. Норич все още няма спечелена точка през този сезон.