Лампард тръгна с разгром в Евертън, Али и Ван де Бек обраха овациите (ВИДЕО)

4958 0

Английската легенда Франк Лампард дебютира с победа като мениджър на Евертън, след като "карамелите" разгромиха Брентфорд с 4:1 като домакин в 1/16-финалите за ФА Къп. На "Гудисън парк" Лампард си заслужи овациите за представянето, а аплодисменти получиха и двете нови попълнения Деле Али и Дони ван де Бек, макар и да не играха.

След половин час игра Йери Мина откри за "карамелите". На почивката Али и Ван де Бек излязоха на терена, за да поздравят феновете на Евертън. През втората част домакините вкараха втори гол в 48-ата минута, когато Ришарлисон се разписа след асистенция на Алан.

В 54-ата минута обаче Брентфорд върна един гол, след като Айвън Тони вкара от дузпа за "пчеличките". В средата на частта Мейсън Холгейт отново направи преднината на "сините" два гола, а в продължението на мача Андрос Таунзенд оформи крайното 4:1 за мечтан дебют на Лампард.