Хосеп Гуардиола гневно изрита бутилка към скамейката на Лийдс, реакцията му след това бе култова (ВИДЕО)

2263 0

Късно снощи (28 декември) Манчестър Сити победи Лийдс с 3:1 като гост в последна среща от 17-ия кръг в английската Висша лига.

Родри даде аванс на "гражданите" в края на първото полувреме, а Ерлинг Холанд се разписа на два пъти - в 51-ата и 64-ата минути, след асистенции на Джак Грийлиш. Почетното попадение за гостите пък бе дело на Паскал Струйк, който бе точен в 73-ата минута.

Бива ли така? Играч на Манчесър Сити с вандалска проява на "Елън Роуд" (ВИДЕО)

По този начин тимът на Хосеп Гуардиола събра актив от 35 точки и си върна втората позиция в таблицата от Нюкасъл (33). Лидер продължава да бъде Арсенал, който има 40 пункта на върха!

Любопитен момент беляза края на сблъсъка между Лийдс и Сити. Тогава Пеп Гуардиола се ядоса и изрита бутилка с вода, но изобщо не прецени своя шут и шишето полетя към противниковата скамейка, удряйки човек от щаба на домакините. Мениджърът на "небесносините" бързо осъзна какво е направил, хвана се за главата и се затича да се извинява...