Димитър Бербатов се завърна с гол на "Олд Трафорд", но не успя да бие Ливърпул (ВИДЕО)

2451 0

Димитър Бербатов напомни за класата си в среща между вечните съперници Манчестър Юнайтед и Ливърпул, провела се на "Олд Трафорд". Благотворителната среща бе под наслов "Легендите на Севера", а българската звезда отбеляза единственото попадение за домакините, които загубиха с 1:3.

"Червените дяволи" имаха нещастието да допуснат гол в 46-ата минута, което бе дело на испанеца Луис Гарсия, но Бербо върна попадението от дузпа в 50-ата минута. Гостите продължиха акцията си и чрез 37-годишния Марк Гонсалес успяха да нанесат поражение на противника си. Чилиецът се разписа съответно в 72-ата и 80-ата минута.

През септември Манчестър Юнайтед ще върне визитата на Ливърпул в още един мач между легендите, който ще се проведе на "Анфийлд". След днешната среща домакините обявиха, че са били събрани 1,3 милиона лири, които ще бъдат използване за благотворителни каузи.

Ето какви бяха последните коментари на Бербатов по адрес на БФС!