Челси пред нещо невиждано от 2 месеца, но отново допусна грешка (ВИДЕО)

1799 0

Челси и Нотинагам Форест не излъчиха победител от сблъсъка си по време на 36-тия кръг от Висшата лига. Запалянковците на "Стамфорд Бридж" видяха голово реми от 2:2, след като гостите поведоха чрез Авонии след 13 минути игра, а две попадения на Стърлинг между 51-вата и 56-тата минута бяха достатъчни за обрат.

Крайното 2:2 оформи отново Авонии в 62-рата минута, което провали възможността на "сините" да запишат втора поредна победа в рамките на 2 срещи от Висшата лига след 3:1 над Борнемут.

До скоро възпитаниците на Франк Лампард бяха в ужасяваща криза на резултати, след като разполагаха със 7 поражения, гарнирани с две ремита. Към момента обаче те заемат 11-о място на цели 7 точки зад 10-тия Брентфорд. Нотингам пък е 16-ти на 3 точки от зоната на изпадащите.

Вижте кой отбор си гарантира отпадането от Висшата лига!