Бивш играч на Манчестър Юнайтед: В отбора няма лидер


Бивш играч на Манчестър Юнайтед: В отбора няма лидер
Снимка: Getty Images

1403 0

Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Джонатан Спектър заяви, че най-големият проблем в състава на "червените дяволи" е липсата на лидер в съблекалнята. Според Спектър няма ядро в тима.

"Мисля че Хари Магуайър е добър футболист, но в отбора няма лидер. Имах голям късмеет, че в този отбор, в който играех, имаше такива футболисти като Кийн, Силвестър, Фърдинанд, Скоулс и Гигс. Те знаеха всички тънкости на клуба и разбираха какво е да си футболист на Манчестър Юнайтед", заяви Спектър.

"В момента в отбора няма лидер, който да помага на съотборниците си по време на мачовете", добави още Сепктър пред British Gambler. С актив от 17 точки в 11 мача Манчестър Юнайтед заема шесто място във Висшата лига.

Един от футболистите на Манчестър Юнайтед желае да се присъедини към Барселона.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички