Бесен Тен Хаг посочи виновника за контузията на Рашфорд: Това не е нормално

7574 0

Маркъс Рашфорд бе "жертвата" от страна на Манчестър Юнайтед по време на спечеленото домакинство над Евертън с 2:0 в среща от 30-тия кръг на Висшата лига.

Английският нападател бе сменен принудително в края на срещата, след като асистира за второто попадение, дело на Марсиал в 71-вата минута. Още няма яснота каква е ситуацията с играча, но Ерик тен Хаг видимо е недоволен от случилото се със звездата.

Една от водещите причини за недоволството на наставника е, че в четвъртък възпитаниците му трябва да приемат Севиля в първи четвъртфинал от Лига Европа, а водещият му реализатор през 2023 г. може да пропусне срещата.

Мнението на специалиста

"Трябва да изчакаме за да преценим състоянието му, не изглежда добре. Още веднъж, това се дължи на графика… Ние трябва да предпазим своите играчи.

Не може да участвате в 3 мача за 6 дни", подчерта нидерландецът след успеха над "карамелите".

Вижте с какъв пропуск избухна Уан-Бисака срещу Евертън!