Бербатов пак вкара на Ливърпул, но Манчестър Юнайтед загуби

3025 0

Легендата на българския футбол Димитър Бербатов вкара ново попадение във вратата на английския гранд Ливърпул. Бившият нападател на Манчестър Юнайтед се разписа във втория двубой от серията "Легенди на Севера", но "дяволите" отстъпиха на мърсисайдци с 1:2.

Именно Бербатов откри резултата в мача след фантастичен гол през първото полувреме. В началото на втората част обаче Марк Гонсалес изравни, а в края на мача Фларон Синама Понгол донесе победата на домакините от "Анфийлд".

Бербатов си партнираше на терена с някои бивши съотборници в Манчестър Юнайтед като Антонио Валенсия, Майкъл Карик, Дарън Флечър и Дарън Гибсън. През втората част в игра се появи и Рой Кийн. Мачът бе гледан от над 30 000 зрители.

В края на месец май Ливърпул отново победи Манчестър Юнайтед в първата среща между двата тима, изиграна на "Олд Трафорд". Тогава Бербатов пак вкара на Ливърпул, но Манчестър Юнайтед загуби (ВИДЕО).