Златан Ибрахимович вдъхнови Манчестър Юнайтед за победа срещу Уест Бромич (ВИДЕО)

1245 0

Английският гранд Манчестър Юнайтед постигна стабилна победа, след като спечели с 2:0 гостуването си на Уест Бромич Албиън над "Дъ Хоутърнс".

Златан Ибрахимович беше големият вдъхновител за отбора си. Шведът определено демонстрира, че си връща най-добрата форма, след като наниза и двете попадения за успеха на своите и вече има 11 гола във Висшата лига през този сезон.

Той беше точен в 5-ата и 56-ата минути на срещата. "Червените яволи" вече имат в актива си 30 спечелени точки, колкото има и тимът на Тотнъм.

Отборът е на 6-ото място в класирането и е само на 3 точки от четвъртия в таблицата Манчестър Сити. "Гражданите" обаче имат мач по-малко.

УЕСТ БРОМИЧ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:2

0:1 Ибрахимович 5

0:2 Ибрахимович 56

УЕСТ БРОМИЧ: Фостър, Олсон, МакКоули, Ниъм, Доусън (77 - Морисън), Флетчър, Якоб, Брънт, Чадли, Филипс (71 - Робсън-Кану), Рондон

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Де Хеа, Дармиан, Рохо, Джоунс, Карик, Валенсия, Ерера, Погба, Лингард (77 - Рашфорд), Ибрахимович, Руни (82 - Фелаини)