Солскяер след мача с Хъдърсфийлд: Ние нямаме място в Шампионска лига

2606 0

Отборът на Манчестър Юнайтед не успя да се класира за Шампионска лига през следващия сезон. "Червените дяволи" завършиха 1:1 с изпадналия вече Хъдърсфийлд и по този начин през идния сезон няма да играят в най-комерсиалния футболен турнир.

За трети път в последните четири години тимът от "Олд Трафорд" няма да бъде част от европейския елит. Мениджърът на тима Оле Гунар Солскяер също е на мнение, че с показаната игра през сезона, тимът му не заслужава място в турнира на богатите.

"Не заслужаваме да бъдем в Топ 4. През целия сезон бяхме преследвачи. Да, получихме възможности от отборите пред нас, но лигата е много оспорвана. Лошото е, че не се възползвахме от шансовете си. Класирането от тази година не лъже", заяви след края на срещата легендата на 20-кратните шампиони на Англия.