Треньорът на Балкани мисли да приключи Лудогорец в 180 минути: Няма да защитаваме резултата

Снимка: ludogorets.com

3218 0

Треньорът на ФК Балкани - Илир Дая, бе изключително доволен от успеха с 2:0 над Лудогорец в първия двубой от първия квалификационен кръг на Шампионска лига.

Албанецът призна пред медиите в Косово, че не е изненадан от надиграването на Балкани и отчете, че е контролирал топката през 70% от времето.

В допълнение той не е обезпокоен от реванша в Разград идната сряда и е уверен, че на българска земя тимът му ще се представи още по-добре.

Мнението на специалиста

"Изиграхме перфектно първо полувреме и съперникът ни нямаше шанс. Справихме се добре и с контрола на топката. Те ни измориха с петте си смени, но тези момчета никога не се предават. Те оставят душата си на терена и отново го сториха тази вечер.

Не е необичайно да сме над съперника през 70% от времето, като знаем срещу кого се изправяме.

Трябва да се справим дори по-добре в Разград. Изправяме се срещу качествен отбор и няма да тръгнем да защитаваме резултата. Направихме половин крачка, но още нищо не сме свършили напълно. Резултатът след 90 минути не е важен, а след 180 мин. Доволен съм от играта и резултата”, категоричен бе Дая.

Ето какво сподели и Ивайло Петев след тежкото поражение!