Треньорът на Айнтрахт Франкфурт разочарован и с претенции към съдията, но оптимист: Във футбола всичко е възможно

819 0

Във вечерта на 21 февруари Айнтрахт Франкфурт загуби с 0:2 домакинството си на Наполи от 1/8-финалите в Шампионска лига и ще трябва да търси тотален обрат на реванша в Италия, който е насрочен за 15 март.

Немците губеха с 0:1 на почивката, а в 58-ата минута задачата им се усложни допълнително, след като Рандал Коло Муани получи директен червен картон. След мача, старши треньорът на Айнтрахт - Оливер Гласнер, постави под въпрос решението на португалския съдия Артур Диаш:

"Рандал игра с топката преди това. Наскоро имахме подобна ситуация, при която реферът каза, че ако преди това футболистът играе с топката, това е само жълт картон. Така че той трябваше да получи жълт картон", обясни наставникът, а след това все пак призна, че тимът му е допуснал и доста грешки:

"Загубата боли. Наистина сме много разочаровани. Направихме прекалено много грешки. Трябва да си вземем поука от това. Във футбола всичко е възможно - ще искаме да обърнем нещата в своя полза на реванша!", увери за финал Гласнер.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Лучано Спалети с предупреждение към Наполи след 2:0 срещу Айнтрахт Франкфурт