"Подпря" ли Винчич Манчестър Сити при глупостта на Едерсон? (ВИДЕО)

1778 0

Манчестър Сити успя до голяма степен да си осигури класирането към четвъртфиналите на Шампионска лига в рамките на 45 минути срещу РБ Лайпциг в реванша между двата тима, след като Ерлинг Холанд оформи хеттрик до почивката за 3:0.

Начинанието на норвежеца може до известна степен да остане на заден план, тъй като главният арбитър на срещата Славко Винчич се намеси в ключови моменти със странни отсъждания.

Една от спорните ситуации

До подобен момент се стигна след изминаването на 30 минути, след като гостите създадоха чудесна атака, която обаче бе спряна след недомислена намеса на Едерсон на над 10 метра от наказателното му поле.

За бразилеца обаче не последва картон, а такъв дори получи Вернер, който влезе в обяснителен режим със словенския експерт. Ситуацията дойде при преднина от 2 гола за домакините, като дузпата също дойде след спорен момент в наказателното поле на гостите.

Следете Манчестър Сити - РБ Лайпциг НА ЖИВО със SportLive.bg!