Меси към съотборниците си на полувремето срещу Наполи: Нека не сме глупави (ВИДЕО)

1723 0

Мегазвездата на испанския гранд Барселона - Лионел Меси, отново бе с основна заслуга за успех на каталунците. "Блаугранас" победи с 3:1 Наполи и по този начин се класира за четвъртфиналите в Шампионска лига (след общ резултат 4:2).

Барселона поведе с 3:0, но допусна гол в последните минути на полувремето, като секунди по-късно Наполи дори бе близо и до второ попадение. Това явно е предизвикало аржентинеца да предупреди своите съотборници на почивката.

"Нека не бъдем глупави тук. Имаме преднина от два гола, нека да играем спокойно" - е записан той да призовава своите съотборници в тунела преди да излязат за втората част. Междувременно, Кике Сетиен разкри подробности около травмата на Лионел Меси.