Кевин де Бройне след отпадането от Шампионска лига: Всяка година едно и също, при гол на Стърлинг - мачът продължаваше

Снимка: Getty Images/Gulliver

1885 0

Един от лидерите на Манчестър Сити - полузащитникът Кевин де Бройне, бе изключително разочарован от отпадането на "гражданите" на четвъртфиналната фаза в Шампионска лига, след като загубиха шокиращо с 1:3 от Олимпик Лион.

"Различна година, същото нещо. Първото полувреме не бе достатъчно добро, мисля, че си знаем това. Започнахме бавно, нямахме много опции. Мисля, че второто полувреме играхме много добре. Върнахме се за 1:1 и имахме няколко шанса. Тогава очевидно стана 2:1 и после 3:1 и мачът свърши.

Срамота за нас е да отпаднем по този начин. Струва ми се като същата позната стара история, ако трябва да съм честен. Техният вратар направи добри спасявания при 2:1. Ако Раз (Стърлинг) бе вкарал за 2:2, мачът продължаваше. Това е футболът. Трябва да се учим" - сподели той.

А вижте чудовищния пропуск на Стърлинг, който можеше да обърне нещата за Сити (ВИДЕО).