Индзаги мечтае: На тласък сме от финала, момчетата покриха всеки ъгъл

2113 0

Старши треньорът на Интер - Симоне Индзаги, сподели първото си мнение след ключовия успех над градския съперник Милан с 2:0.

Чистата победа в първия полуфинал от Шампионска лига между двата тима за сезона удовлетвори наставника, като пред Amazon Prime Italia Индзаги сподели, че клубът е на "тласък" от това да сбъдне мечтата си, а именно да достигне финала на надпреварата.

Мнението на Индзаги

"Много съм доволен, първото полувреме беше невероятно, наистина можехме да вкараме повече от два гола.

Беше страхотен мач, вече преминахме през няколко кръга, така че знаем, че сме изиграли само полувреме. Ще имаме нашите фенове зад нас в реванша и знаем, че се нуждаем само от един тласък, за да сбъднем мечтата си.

Момчетата покриваха всеки ъгъл на терена, те си помагаха взаимно, но знаем, че работата все още не е свършена.

След 72 часа имаме много важен мач в Серия А срещу Сасуоло. В тези мачове даваме много от себе си, така че очевидно ще трябва да оценим няколко играчи, които не са в оптимална форма", категоричен е наставникът на Интер.

Ето какво сподели Един Джеко след успеха на Интер над Милан!