Eрлинг Холанд вижда ВСИЧКО - ето как помогна на съдията по време на Манчестър Сити - Копенхаген (ВИДЕО)

2041 0

Манчестър Сити разгроми Копенхаген с 5:0 в третия си мач от груповата фаза на Шампионска лига през сезон 2022/23 и така запази лидерската си позиция в Група "G", събирайки актив от 9 точки.

Макар и без всичките си звезди, съставът на Хосеп Гуардиола доминираше тотално на "Етихад", а Ерлинг Холанд отново бе във вихъра си, макар и само за 45 минути, тъй като още на почивката беше заменен от Коул Палмър.

Норвежецът отбеляза нови два гола за "гражданите" и вече има общо 19 във всички турнири, откакто замени Борусия Дортмунд със Сити!

Любопитен момент от вчерашния двубой, който доказва, че Холанд следи зорко всичко случващо се на терена, обикаля социалните мрежи - малко след 30-ата минута главният рефер Донатас Румшас изпуска спрея, с който маркира позицията на топката и стената при пряк свободните удари. Ерлинг, който е на 10-15 метра от него, вижда това, затичва се към спрея, вдига го от земята, подхвърля го на литовеца и след това отново се включва в атаката на своя отбор... (видеото е най-отдолу).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Хосеп Гуардиола разясни защо лиши Ерлинг Холанд от нов хеттрик с екипа на Манчестър Сити!