"Духът" на Кристиано Роналдо изхвърли Челси от Шампионска лига (ВИДЕО)

10143 0

Родриго до голяма степен лиши от интрига четвъртфиналния реванш между Челси и Реал Мадрид в Шампионска лига, след като откри резултата на "Стамфорд Бридж".

Той завърши във вратата на Арисабалага след страхотно двойно подаване между Винисиус. Въпросното попадение във 57-мата минута формира общ резултат от двата мача 3:0 и "сините" по всичко си личеше, че трудно ще имат шанс.

Легендарен стил

Трябва да се отбележи радостта на бразилеца след попадението, който се израдва в запазената марка на Кристиано Роналдо около флагчето за ъглов удар и напомни по чудесен начин за времената на португалеца при "кралете".

Следете Челси - Реал Мадрид НА ЖИВО със SportLive.bg!