Антоан Гризман пропусна дузпа, реваншира се бързо, но радостта на Атлетико Мадрид срещу Селтик трая кратко (ВИДЕО)

1477 0

Селтик и Атлетико Мадрид играят при резултат 2:1 след първото полувреме в мач от третия кръг на груповата фаза в Шампионска лига.

Още в четвъртата минута Кього Фурухаши "взриви" "Селтик Парк" с попадение за 1:0.

В 25-ата "дюшекчиите" получиха право да изпълнят дузпа. Зад топката застана Антоан Гризман и стреля в долния ляв ъгъл, а топката се отби от страничния стълб и се върна в краката му. При добавката звездата на Чоло Симеоне не сбърка.

Video edited on Kapwing

Секунди по-късно обаче, домакините отново поведоха - 23-годишният Луис Палма шутира по диагонал от малък ъгъл, а кълбото срещна дясната греда и след това опъна мрежата на Ян Облак за 2:1.